1304886 427 آمریکا، دائم به مفاد «برجام» لگد می زند

خبرگزاری تسنیم: حسن عباسی امشب در همایش ۴۰۰ نفری فرماندهان حوزه‌های بسیج در شهرک تاریخی “مشهد دوست داشتنی” اظهار داشت: امروز به این باور رسیده‌ایم که دشمنان هدف قطعی خود را برنامه ریزی در مسیر براندازی جمهوری اسلامی ایـــران مشخص و تعریف کرده اســت و شاهد آن نیز این اســت که ایالات متحده آمریکا با وجود توافق برجام، امروز به تمام مفاد آن لگد می‌زند.

رئیس مرکز بررسی‌توماینال خاطرنشان کرد: امروز باید در برابر دشمن، رویکردی همانند خودش داشته باشیم، هر بار دشمن تهاجمی صورت می‌دهد ما نیز بلافاصله نسبتد پاسخگویی هستیم در حالی که براساس آتش به اختیار باید به دنبال اهداف بزرگتری باشیم.

عباسی عنوان کرد: باید به دشمن براساس مقتضیات خودمان پاسخ بدهیم و کار فرهنگی خودمان را نیز دنبال کنیم و نسبتد پاسخگویی به دشمن براساس قاعده خودمان باشیم.

وی با بیان اشاره به اینکه در جبهه فرهنگی باید رویکرد مشخصی داشته باشیم ادامه داد: باید یک بار برای همیشه تکلیف خودمان را در برابر تکذیب کنندگان حوزه فرهنگی مشخص کنیم و دائم نسبتد پاسخگویی و قانع کردن اینها نباشیم زیرا اینها هر مقدار هم توضیح بشنوند باز هم تکذیب می‌کنند.

رئیس اندیشکده یقین اظهار داشت: باید مسیر را مشخص کرده و کلام خودمان را بیان کنیم، به تاریخ هم اگر نگاه کنید، نسبت‌های ناروان به انبیا و ائمه ما همواره وجود داشته اســت اما این بزرگان با این وجود بازهم کلام خود را مطرح می‌کردند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته آمریکا، دائم به مفاد «برجام» لگد می زند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما