فردی که اقدام به افشای سؤالات کرده اســت از کارمندان یک حوزه امتحانی در تهران بوده و توسط پلیس بازجویی شده اســت و نحوه لو رفـــــتن هم در دست بررسی اســت.

139188 624 اثبات یک مورد «لو رفـــــتن سؤالات امتحانی»
رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: لو رفـــــتن سؤالات امتحانی تنها یک مورد اثبات شده اســت که مربوط به آخرین امتحان و درس زبان فارسی بوده اســت که سؤالات ساعت ۷ و ۵۵ دقیقه یعنی ۵ دقیقه پیش از شروع فرآیند امتحان لو رفـــــته اســت.

به نقل فارس، عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در خصوص لو رفـــــتن سؤالات امتحان نهایی» اظهار داشت: لو رفـــــتن سؤالات واقعی تنها یک مورد اثبات شده اســت که مربوط به آخرین امتحان و درس زبان فارسی بوده اســت که سؤالات واقعی ساعت ۷ و ۵۵ دقیقه یعنی ۵ دقیقه پیش از شروع فرآیند امتحان، لو رفـــــته اســت.
 
وی افزود: فردی که اقدام به افشای سؤالات کرده اســت از کارمندان یک حوزه امتحانی در تهران بوده و توسط پلیس بازجویی شده اســت و نحوه لو رفـــــتن هم در دست بررسی اســت.
 
عمادی در پاسخ به این پرسش که «آیا منطقی اســت که فردی ریسک لو دادن سؤالات برای ۵ دقیقه را متحمل شود؟» عنوان کرد: ممکن اســت این فرد به دلیل ماجراجویی یا دلایلی غیر از ارتکاب خلاف، این کار را کرده باشد؛ مثلاً برای اثبات خود، چون افشای سؤالات ۵ دقیقه پیش از امتحان هیچ سودی برای او نداشته اســت.
 
رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه حوزه حقوقی وزارت آموزش و پرورش پیگیر این موضوع اســت، تصریح کرد: ۵ دقیقه پیش از امتحان زمان کوتاهی اســت و عملاً امکان سوءاســتفاده منتفی اســت.
 
وی با تأکید بر اینکه تنها همین یک مورد لو رفـــــتن سؤالات اصلی اثبات شده اســت، ادامه داد: مدارکی که برخی والدین به مرکز سنجش آموزش و پرورش ارائه کردند بررسی شد؛ سؤالات مورد ادعای آنها مشابهت‌ و مشترکات زیادی با سؤالات اصلی داشت اما سؤالات اصلی نبود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اثبات یک مورد «لو رفـــــتن سؤالات امتحانی» اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما