1294498 349 اجرای طرح ویژه مقابله با بدحجابی در جاده چالوس

خبرگزاری ایرنا:  فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: طرح ویژه در جاده کرج- چالوس برای مقابله با ناهنجاری ها و بدحجابی به اجرا درمی آید.

سردار بخشعلی کامرانی صالح در دیدار با رئیس کل دادگستری البرز افزود: یکی از موضوعاتی که منجر به افزایش وقوع جرم در اســتان می‌شود نزدیکی آن به تهران و سرریز شدن دردسرات پایتخت به کرج اســت.

وی اضافه کرد: با هدف برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی طرح ویژه‌ای برای کنترل آسیب ها و بدحجابی جاده کرج – چالوس در روزهای آتی اجرایی خواهد شد.

کامرانی صالح در ادامه از تشکیل قرارگاه جهادی صیانت برای کاهش و پیشگیری از حوادث، سوانح و جرائم کارکنان این مجموعه در اســتان البرز خبر داد و گفت: این قرارگاه هرجایی که احساس کند از خطوط قرمز و قانونی توسط کارکنان عدول شده به شدت برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: تلاش شبانه‌روزی همکاران در نیروی انتظامی با وجود کمبود امکانات اســتانی ادامه داشته و همه بخش‌های انتظامی با داشتن تفکر جهادی و بسیجی تلاش دارند تا نقایص موجود خللی در انجام وظایف محوله ایجاد نکند.

فرمانده انتظامی البرز ضمن تقدیر از حمایت‌های رئیس کل دادگستری اســتان و دادستان کرج افزود: اقدامات بازدارنده‌ای که توسط نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود بدون حمایت‌های دادستان مرکز اســتان مقدور نبود.

کامرانی صالح با اشاره به تلاش شبانه روزی مجموعه انتظامی و قضایی اســتان در ایام انتخابات شورای شهر، ریاســت جمهوری و ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: با تلاش‌های انجام شده شاهد آن بودیم که اســتان با کمترین دردسر این اتفاقات حیاتی را پشت سر گذاشت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اجرای طرح ویژه مقابله با بدحجابی در جاده چالوس اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما