1297661 545 اشتباه اســتراتژیک سپاهانی‌ها در پرونده چپاروف

ورزش سه: از دست رفـــــتن سهرابیان باعث شد تا سپاهانی ها برگ برنده خود در پرونده چپاروف را از دست بدهند.

 سرور چپاروف علاقه مند اســت تا آخرین فصل فوتبالی خود را در باشگاه سپاهان سپری کند اما این موضوع با مخالفت باشگاه اســتقلال همراه شده تا این بازیکن همچنان سرنوشت نا معلومی داشته باشد.

اســتقلالی ها البته با جذب شجاعیان و جباری نشان دادند که به این بازیکن علاقه ای ندارند و پیش از این اعلام کردند که برای واگذاری این بازیکن حاضر به انجام مذاکره با سپاهانی ها هستند. اســتقلال برای واگذاری چپاروف به سپاهان خواهان دریافت مبلغی به عنوان رضایت نامه اســت و سپاهان اگر همچنان به دنبال جذب این بازیکن باشد، باید مبلغی را به این باشگاه پرداخت کند.

این اتفاق در حالی رخ داد که اســتقلالی ها روزهای گذشته آرمین سهرابیان بازیکن سپاهان را به عنوان بازیکن آزاد جذب کردند. این مدافع چپ جوان که دو ســال از قرارداد او با سپاهان باقی مانده بود در لیست بازیکنان مازاد کرانچار حضور نداشت اما مدیران سپاهان خیلی زود در ابتدای فصل نقل و انتقالات قرارداد او را فسخ کردند تا این بازیکن راهی اســتقلال شود.

هر چند سپاهانی ها از حضور سهرابیان در لیست منصوریان آگاهی نداشتند اما فسخ قرارداد با بازیکن ۲۱ ســاله و اشتباه اســتراتژیک مدیران سپاهان باعث شد تا با از دست رفـــــتن یکی از بازیکنان لیست منصوریان، سپاهانی ها در مذاکره با مدیران اســتقلال در پرونده چپاروف دست خالی باشند و حالا برای جذب این بازیکن پرداخت مبلغ مورد نظر اســتقلالی ها تنها راهکار آنها خواهد بود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اشتباه اســتراتژیک سپاهانی‌ها در پرونده چپاروف اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما