یکی از حیاتیترین معیارهایی که شرکت‌های معتبر حوزه IT برای جذب نیروی توسعه دهنده ملاک قرار می‌دهند تسلط کامل نیروی مذکور، در زمینه فعالیت آنهاســت.

در حوزه‌ی برنامه‌نویسی و توسعه نرم افزار، به برنامه‌نویسی که در یک زمینه خاص و ابزارهای ‌‌آن اشراف کامل داشته باشد اصطلاحا Full Stack Developer گفته می‌شود. به طور مثال یک Full Stack Developer وردپرس فردی اســت که تخصص و اشراف کامل به تمامی جنبه‌های توسعه محصولات وردپرسی دارد. این فرد می‌تواند پلاگین‌ها و قالب‌های حرفه‌ای وردپرس با امکانات دلخواه و متنوع را شخصا برنامه نویسی کند. می‌تواند دردسرات وبسایت‌های وردپرسی را بررسی و رفع کند. می‌تواند سرورهای اشتراکی و اختصاصی را برای اجرای بهینه و سریع وردپرس تنظیم و پیکربندی کند. می‌تواند قالب‌ها، پلاگین‌ها و محصولات وردپرسی را برای فطریقه در مارکت‌های داخلی و خارجی معتبر مثل themeforest و  codecanyon به خوبی برنامه‌نویسی و اســتاندارد سازی کند و در واقع برای کارهای وردپرسی همه‌فن‌حریف باشد و توانایی انجام هر کاری در حوزه وردپرس را داشته باشد.

در ایـــران برای پرورش چنین توسعه‌دهنده‌ای در حوزه وردپرس هیچ‌گونه دوره جامع، یکپارچه و منسجمی برگزار نشده اســت. خبر خوب این اســت که این دوره هم اکنون توسط سون لرن برنامه‌ریزی شده و برگزار خواهد شد.

برگزاری دوره جامع متخصص ورد پرس برای اولین بار در ایـــران

:: وبسایت سون لرن با بیش از ۸ ســال سابقه‌ی فعالیت‌های آموزشی طراحی وب و برنامه‌نویسی حرفه‌ای، برای اولین بار در ایـــران با ظرفیت محدود، دوره جامع متخصص وردپرس را برگزار می‌کند. هدف این دوره تبدیل دانشجویان ورودی به  WordPress Full Stack Developer است. این دوره به صورت حضوری در شهر تهران برگزار می‌شود و ثبت نام غیرحضوری هم برای شهرستانی‌های عزیز با هزینه پایین‌تر امکان‌پذیر اســت.

توانایی‌های دانشجویان در انتهای دوره

یک برنامه نویس متخصص وردپرس این قابلیت را دارد که هر نوع قالب، پلاگین و محصولی را در حوزه وردپرس تولید کند و در این زمینه همه‌فن‌حریف باشد. بعضی از توانایی‌های دانشجویان را پس از گذراندن دوره متخصص وردپرس در زیر می‌بینید:

5e88b49c 0eda 4142 b399 dc2ebd62e6fd برای اولین بار در ایـــران، دوره جامع متخصص وردپرس (WordPress Full Stack Developer)

حمایت شرکت های معتبر  و تمایل به جذب و اســتخدام نیرو از میان دانشجویان این دوره

برگزاری دوره متخصص وردپرس توسط سون لرن با حمایت و اســتقبال ویژه معتبرترین سایت‌های فعال در حوزه وردپرس مواجه شده اســت. وبسایت‌های معتبری از جمله سون لرن، همیار وردپرس، میهن وردپرس، پشتیبان وردپرس، ژاکت و … از برگزاری این دوره حمایت ویژه کرده‌ و برای جذب نیروی متخصص وردپرس از میان دانشجویان این دوره ابراز تمایل کرده‌اند. در انتهای دوره، دانشجویانی که در پاسخ به تمرین‌ها و آزمون‌های دوره بیشترین فعالیت و بهترین پاسخگویی را داشته باشند، جهت انجام مصاحبه و اســتخدام به حامیان دوره و شرکت‌‌های معتبر نیازمند نیرو، معرفی خواهند شد.

 • دانشجویان این دوره، در صورت داشتن پشتکار و انگیزه مناسب، پس از اتمام این دوره یک برنامه‌نویس حرفه‌ای وردپرس خواهند بود. برای یک توسعه دهنده حرفه‌ای چند راه برای کسب درآمد وجود دارد.
 • در وهله اول ما دانشجویان برتر دوره را به حامیان دوره و معتبرترین وبسایت‌هایی که به نیروی وردپرس نیاز دارند معرفی خواهیم کرد. در صورت اســتخدام در این‌گونه شرکت‌ها حداقل درآمد ماهانه برای یک توسعه دهنده حرفه‌ای ۲ میلیون تومان خواهد بود!
 • در وهله دوم و پس از گذراندن این دوره، شما می‌توانید خودتان سفارش پروژه دریافت کرده و انجام دهید. با توانایی‌هایی که در این دوره به‌دست خواهید آورد قادر خواهید بود پروژه‌های که ارزش آنها به چندین میلیون تومان می‌رسد، دریافت کرده و انجام دهید.
 • در انتها اگر ایده و فکر نابی دارید، می‌توانید با مسائلی که در این دوره آموختید کسب و کار خود را آغاز کنید. چه بسا که یک اســتارتاپ موفق و پر رونق را راه اندازی کرده‌اید!

آشنایی با تجربیات افراد موفق در حوزه وردپرس

در طول دوره حیاتیان‌های سرشناس و موفق در حوزه وردپرس را دعوت خواهیم کرد تا دانشجویان دوره از تجربیات و دیدگاه‌های این عزیزان بهره‌مند شوند و مسیر صحیح خود را برای فعالیت در حوزه وردپرس بهتر بشناسند.

6473c1bd 741c 47d4 b169 7320b2f75bd7 برای اولین بار در ایـــران، دوره جامع متخصص وردپرس (WordPress Full Stack Developer)

جزئیات برگزاری و  نحوه ثبت نام

  • دوره متخصص وردپرس به شکل حضوری در شهر تهران برگزار می‌شود.
  • امکان ثبت نام برای عزیزان شهرستانی به شکل غیر حضوری فراهم اســت.
  • ظرفیت دوره به شکل حضوری و غیر حضوری هر کدام فقط ۲۰ نفر اســت.
  • به عزیزانی که از سایت توما برای ثبت نام در دوره اقدام کنند تخفیف ویژه داده می‌شود.
  • جزئیات کامل زمان و مکان برگزاری را در صفحه دوره در سایت سون لرن مطالعه فرمایید.
  • پس از ثبت درخواســت ثبت نام، در اسرع وقت از طرف شرکت برای انجام مصاحبه با شما تماس خواهیم گرفـــــت.

a2ceaf06 8e2f 4343 846c 7848ce039dd6 برای اولین بار در ایـــران، دوره جامع متخصص وردپرس (WordPress Full Stack Developer)

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و توما هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته برای اولین بار در ایـــران، دوره جامع متخصص وردپرس (WordPress Full Stack Developer) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما