این روزها مهاجرت کاری و انتخاب بهترین مقصد دغدغه‌ی خیلی‌ها اســت. در این مقاله با تعدادی از بهترین‌ کشورها برای مهاجرت آشنا می‌شوید. 

مهاجرت کاری یک گام بزرگ اســت و نیازمند برنامه‌ریزی و هدف گذاری دقیق و حساب شده اســت. کار در خارج از کشور ممکن اســت فرصت‌های شگفت انگیزی برای آینده کاری شما فراهم آورد؛ چند ســال (یا بیشتر) کار در خارج از کشور می‌تواند رزومه کاری شما را ارتقا دهد، به سطحی از دانش و آگاه دست می‌یابید که احتمالا در کشور خودتان مقدور نبود و همچنین شانس ترقی و پیشرفـــــت بیشتری در حرفه خود خواهید داشت. اما، در این مسیر با دردسرات و دشواری‌هایی مواجه می‌شوید که هم شامل روند انتخاب یک مقصد مناسب می‌شود و هم تهیه پرونده‌ها و مدارکی که معمولا مورد نیاز اســت و البته این مسئله که باید از کجا شروع کرد. برای کمک به شما، لیستی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری آماده کرده‌ایم و انتخاب نهایی را با خود شما گذاشته‌ایم!

اســترالیا محبوب‌ترین مقصد مهاجرت برای مردم بریتانیا اســت، احتمالا به دلیل آب و هوای آفتابی و همچنین شباهت زبانی و فرهنگ و آداب و رسوم که کار کردن در این کشور را برای آن‌ها آسان‌تر می‌سازد. علاوه بر این، اســترالیایی‌ها از سطح بسیار بالای اســتاندارد زندگی لذت می‌برند، با حقوق بیشتر و کیفیت زندگی بهتر.

بحرین

پیدا کردن موقعیت‌های کاری سودآور در بحرین برای مهاجرین روزبه‌روز دشوارتر می‌شود؛ چرا که بحرین کشوری اســت که پول زیادی در زمینه آموزش و پرورش هزینه کرده و در حال حاضر تمرکز بیشتری بر روی ایجاد فرصت‌های کاری برای جوانان خود می‌کند. اما این بدان معنا نیست که هنوز هم برای متخصصان خارجی در این کشور کاری وجود ندارد.

c0e7f930 1bcf 4289 8d15 8ea6432593a2 بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

عده‌ای به دلیل  آب و هوای سردتر و مرطوب‌تر نسبت به خیلی از کشورها از مهاجرت به کانادا منصرف می‌شوند. اما، کانادایی‌ها حقیقتا از کیفیت فوق العاده‌ی زندگی برخوردارند. در این کشور میزان جرم و جنایت بسیار کم اســت، افراد متخصص دستمزدهای خوبی دریافت می‌کنند و مراقبت‌های بهداشتی عالی اســت. به یاد داشته باشید که داشتن تحصیلات عالی می‌تواند فرصت‌های شما را برای یافتن یک کار عالی افزایش دهد.

خوب اســت بدانید که چین مدتهاســت یکی از اهداف برتر مردم بریتانیا برای مهاجرت کاری اســت. اقتصاد چین یکی از سریع‌ترین اقتصادهای در حال رشد در جهان اســت و فرصت‌های کاری خوبی برای متخصصان در این کشور وجود دارد.

14da3e2b 3e13 4ff5 977b 29b24c779b7b بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

به رغم هوای بسیار سرد اسکاندیناوی، دانمارک همواره به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان شناخته شده اســت. اســتانداردهای عالی آموزش و پرورش، حقوق بالا و انعطاف‌پذیری جامعه دانمارکی، این کشور را به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای متقاضیان مهاجرت کاری تبدیل کرده اســت.

در حال حاضر دبی در صدر بهترین‌های جهان قرار دارد، کشوری در حال گسترش سریع اقتصادی با فرصت‌های کاری زیاد برای متخصصانی که به دنبال گسترش سطح حرفه‌ی خود در تمامی بخش‌ها هستند. به دنبال کار به عنوان مهندس هستید، یا به عنوان معلم به آموزش زبان علاقه دارید یا شاید هم قصد راه انداختن یک کسب و کار تازه دارید؟ دبی می‌تواند مکانی ایده‌آل برای دنبال کردن آرزهایتان باشد.

662e715c 72aa 4ab0 a1c0 7c8caa2972df بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

با توجه به روند سریع پیر شدن جمعیت در فنلاند، انتظار می‌رود طی چند ســال آینده شکاف بزرگی در نیروی کار ایجاد شود و شاید همین امر فنلاند را به یکی از بهترین انتخاب‌های پیش روی شما تبدیل کرده اســت. فنلاند همانند سایر نقاط اسکاندیناوی، از اســتاندارد بالای زندگی و حقوق بالا برخوردار اســت.

فرانسه یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها برای مهاجرت کاری بوده اســت. اما، می‌توان گفت که شرایط نابسامان اقتصادی کمی در کاهش مهاجرت کاری به این کشور تاثیرگذار بوده اســت. با این حال، بسیاری از شرکت‌های جهانی در فرانسه وجود دارند و این به این معنی اســت که فرصت‌های زیادی برای متخصصان واجد شرایط وجود دارد. این کشور همچنین برای شناخت و به کارگیری افراد با اســتعداد شهرت دارد.

2fc2c0e0 7828 41b7 8d22 661cb5c04c01 بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

آلمان یکی از معدود کشورهای اروپایی اســت که هم‌چنان از رونق خوبی برخوردار اســت. بعضی از بهترین بانک‌ها و مؤسسات مالی در جهان در این کشور قرار دارند و به همین ترتیب فرصت‌های شغلی عالی در این بخش‌ها زیاد اســت.

اگر چه اقتصاد کشور به شدت تحت تاثیر رکود اقتصادی قرار گرفـــــته اســت، اما در حال حاضر رو به بهبود اســت و کم‌و‌بیش رونق گرفـــــته اســت. گردشگری بخش فوق‌العاده سودآور این کشور اســت و اگر در این صنعت تخصص داشته باشید ایسلند انتخاب مناسبی اســت.

60df7be3 b557 48b3 b07a e7b10049bfb0 بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

با وجود رشد سریع اقتصادی و مشاغل انگلیسی زبان، ایرلند مکانی عالی برای مهاجرت کاری به خارج از کشور اســت.

به رغم جهش‌های مالی کشور طی دهه‌های گذشته، این کشور هویت منحصربه‌فرد خود را حفظ کرده و محبوبیت آن در حال افزایش اســت. بر خلاف هنگ کنگ که اســتانداردهای غربی را در محل کار دنبال می‌کند، محل کار ژاپنی‌ها داســتانی کاملا متفاوت اســت. بنابراین وقتی برای اولین بار وارد فضای کاری می‌شوید، خود را برای یک شوک فرهنگی بزرگ آماده کنید.

c7453657 1233 4c13 8b69 9a852fa9e02a بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

مالزی به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصدی محبوب برای متخصصانی اســت که در پی مهاجرت کاری هستند. این کشور یکی از بهترین خدمات درمانی در سراسر جهان را ارائه می‌دهد. همچنین، مدارس بین المللی بسیاری در این کشور وجود دارد، به این معنی که می‌توانید بدون دغدغه خانواده خود را همراه خود ببرید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما