توما– حضور چهره های مشهور تلویزیونی یا سینمایی در برنامه هایی که فعالان تجاری و اقتصادی برگزار می کنند امری تازه نیست و طبعا برای جلب مخاطب صورت می پذیرد. اما گاه اتفاق دیگری رخ می دهد که احساس می کنی به اصل مقوله فرهنگ و هنر توجه شده و به تولید کنندگان آثار ادبی و هنری و نمادهای قلم و هنر توجه شده اســت و از این رو جا دارد در رسانه هم انعکاس یابد.

گواه این مدعا قدردانی از پنج چهره نامدار سینما، تلویزیون، مطبوعات، ادبیات و تئاتر در ضیافتی اســت که « بستر تجارت اجتماعی دیدی بود» در آخرین شب بهار برپا کرد.

نه مجریان پرگوی تلویزیونی، نه بازیگران دست چندم و نه چهره هایی که در مراسم مختلف حاضر می شوند که از نام هایی از این دست: مسعود کیمیایی کارگردان پرآوازه سینما، اسماعیل خلج نمایشنامه نویس پر سابقه، هوشنگ مرادی کرمانی نویسنده محبوب ادبیات کودک و خالق «قصه های مجید»، محمد علی کشاورز بازیگر کهنه کار تلویزیون و سینما و بهروز بهزادی روزنامه نگار پیش کسوت تجلیل شد و به جز محمد علی کشاورز که خود نیامده بود بقیه به روی صحنه رفـــــتند و از آنان تقدیر و تجلیل شد و محمد بلوری (روزنامه نگار پر سابقه) سخن گفت و صدیق تعریف هم آواز خواند و جواد طوسی منتقد سینما و اصغر همت و شماری از چهره های دیگر و فعالان عرصه های مختلف نیز حاضر بودند.

رشد و تعالی هنر به عوامل مختلف نیاز دارد و در این میان حمایت صاحبان سرمایه و برندهای تجاری را نمی توان نادیده انگاشت و چه خوب اســت که در کنار اقتصاد و تجارت و کارآفرینی به هنر و فرهنگ نیز توجه شود و طبعا وقتی چهره هایی از این دست دعوت یک فعالیت جدید اقتصادی را می پذیرند این امید هم در افکار عمومی شکل می گیرد که در نوع فعالیت به اعتبار این هنرمندان و نویسندگان و روزنامه نگاران نیز توجه می شود.

«بستر تجارت اجتماعی دیدی بود» اعلام کرده اســت برآن اســت با بهره گیری از قدرت شبکه های اجتماعی در عرصه اقتصاد موانع تجارت الکترونیک را از میان بردارد. این شبکه از بانک حکمت ایـــرانیان به عنوان حامی مالی و سرمایه گذار اصلی خود یاد کرده اســت.

  عــکــس هـا زیر جلوه هایی از میهمانی هنر در شامگاه ۳۱ خرداد ماه را ترسیم می کند.

712704 947 تجلیل از 5 چهره شاخص هنر، ادبیات و مطبوعات در میهمانی هنر(+تصــویر)

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته تجلیل از ۵ چهره شاخص هنر، ادبیات و مطبوعات در میهمانی هنر(+تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما