137645 418 توضیح درباره محرومیت جنجالی دختران والیبالیست

جماران نوشت: پدر بازیکن تیم ملی والیبال بانوان گفت: «من پیگیر حواشی که برای دخترم ایجاده شده هستم و مستندات مورد نیاز را هم به فدراسیون ارائه کردم.»

قاسم شیرتری پدر نگین شیرتری بازیکن تیم ملی والیبال ایـــران که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به دلیل تمارض و و امتناع از بازی یک ســال محروم شده اســت،درباره علت محرومیت دخترش اظهار کرد: ما اعتراض خود را به فدراسیون والیبال کرده و متوجه شدیم رای صادر شده برای نگین یک ســال اســت. بحث درخصوص تمارض بوده و ما مستندات خودمان را ارائه کردیم. انشاءالله تا چند روز آینده هم رأی تجدید نظر اعلام می شود. با توجه به اینکه نتیجه تیم ملی ضعیف بوده به نظر می رسد کادرفنی تلاش کرده که باخت را با این گونه مسائل توجیه کند.

شیرتری ادامه داد: مربی تیم ملی اعلام گفته که نگین تمارض کرده و برای تیم ملی بازی نکرده اســت. او مربی اســت یا پزشک؟ پزشک و ماساژور تیم ملی حاضر هستند و حتی جناب جناب افروزی هم گواهی پزشکی را صادر کرده اند. به نظرم آن چه که عنوان شده تنها یک توجیه اســت.

او در خصوص حواشی به وجود آمده بعد از اعلام رای نیز به جی پلاس گفت: هرکسی با توجه به تصورات خودش از نحوه اعلام فدراسیون برداشت کرد. پاسخگوی این موضوع باید خود فدراسیون باشد که چرا اینگونه رای را اعلام کرد؟! نوشته های سایت فدراسیون ذهنیت های بدی را از دلیل محرومیت ها ایجاد کرده و فدراسیون باید در این باره پاسخگو باشد. من به فدراسیون هم گفتم که بازیکنی که تمارض کرده باید جرمش ثابت شود و بعد جریمه شود.

قاسم شیرتری که خودش مربی والیبال اســت، افزود: من پی گیر حواشی که برای دخترم ایجاد شده هستم. اما این قضیه باید ثابت شود که اتهامی که به دخترم زده شده برچه اساس اســت. من مستندات را ارائه کردم و منتظر تجدید نظر هستیم.

پیش از این فدراسیون والیبال ایـــران نگین شیرتری بازیکن تیم ملی والیبال امیدهای ایـــران را به دلیل تمارض به بیماری و بازی نکردن در تیم ملی به یک ســال محرومیت جریمه کرده بود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته توضیح درباره محرومیت جنجالی دختران والیبالیست اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما