تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (تصــویر)

 

به نقل توما در اســتان شرقی آفریقای جنوبی در یک روستایی که بیش از ۴۰۰۰ سکنه دارد خبری تکان دهنده مردم را شوکه کرد.تولد موجودی نیمه انسان و وحشتناک خبر داغ رسانه ها شد. تولدی که وحشت بزرگی در میان مردم و اهالی این دهکده بوجود آورد. تولد گوسفندی نیمه انسان که مردم می گویند او توسط شیطان فرستاده شده اســت. زیرا چنین تولدی تا حالا بی سابقه بوده اســت.

 

1344350437 irannaz com تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (تصــویر)

 

مدیر کل خدمات دامپزشکی دکتر Lubabalo Mrwebi این گونه بیان کرد: با تولد این بره بسیار وحشت زده و شوکه شدیم . این گوسفند عجیب متولد شده تغییر شکل عجیبی دارد که نیمی از او انسان و نیمی گوسفند اســت.شایان ذکر اســت گوسفند دارای ۲۸ کروموزوم اســت در حالی که انسان ۲۳ کروموزوم جفت دارد که وجود این کروموزوم ها منجر به زندگی و حیات می شود.

 

38049138 irannaz com تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (تصــویر)

 

997360459 irannaz com تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (تصــویر)

 

مردم اهالی با وحشت زیاد از دیدن و شنیدن تولدی عجیب این موجود عجیب الخلقه را فرستاده شیطان می دانند!پس از بررسی های اولیه از تولد چنین موجود عجیبی توما اظهار داشتند زمان بارداری گوسفند بسیاری از پشه ها و مگس ها ناقل بیماری و ویروس ها هستند که باعث ایجاد تب دره ریفت در گوسنفدان می شود و باعث بهم ریختن کروموزوم های حیوانات شده اســت. و باعث چنین تولدهای عجیبی می شود.

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما