• تاریخ : ۲۴ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما در سفر تابستانی

روشهایی برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما در سفر تابستانی

 

اسم تابستان با خودش سفر و بلیط هواپیما و هتل را دارد. همین که به تابستان نزدیک می‌شویم، به فکر سفر و بلیط هواپیما و هتل می‌افتیم. تابستان از فصل‌های پرسفر در سال هست؛ خیلی‌ها از مدت‌ها قبل بلیط هواپیما می‌خرند، هتلشان را رزرو می‌کنند و برای روزهای سفر پلن‌ریزی می‌کنند.

 

طبعا اغلب هزینه سفر برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل هست؛ در صورتی که بتوانیم از این هزینه‌ها کم کنیم، سفرمان ارزان‌تر و حتی طولانی‌تر می‌شود و به‌طبع آن میزان رضایت ما از سفر. اما آیا واقعا راه‌حلی برای پایین آوردن هزینه سفر، خرید بلیط هواپیمای ارزان و کم کـــردن هزینه هتل وجود دارد؟

تنها راه حل این نیست که در فصل‌هایی که کاهش برای سفر معقول هستند، سفر کنیم تا بتوانیم بلیط هواپیما ارزان بخریم؛ راه حل‌های دیگری هم هست.

 

یکی از روش‌های نیکو و  اصلی خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با قیمت معقول، تصمیم‌ به‌موقع برای سفر و رزرو زودهنگام هست.

 

نکتههای خرید بلیط هواپیمای ارزان

نخستین راه حل برای کم کـــردن قیمت بلیط هواپیما برای سفر تابستان که فصل شلوغی هست، این هست که از مدت‌ها قبل برایش پلن‌ریزی کنید تا کلی از هزینه سفر کم کنید. برای سفرهای خارجی حداقل یک ماه قبل از سفر، بلیط هواپیما بخرید؛ بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما خارجی ۲ تا ۳۰ ماه قبل هست. 

 

پروازهای داخلی هم معمولا  از ۱ ماه تا ۳ هفته قبل از تاریخ شروع سفر ارزان‌تر هستند. در فصل شلوغی مثل تابستان، خرید بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی، حداقل ۳ ماه قبل، بخش زیادی از هزینه‌هایتان را کم می‌کند. گاهی پروازهای چارتر از بلیط هواپیمای سیستمی ارزان‌تر هست، اما نه متداوم.

 

گاهی اوقات ممکن هست قیمت بلیط هواپیما چارتر یک مقصد در لحظه آخر، نصف قیمت اصلی‌اش باانجام گرفت، اما گاهی هم ممکن هست مجبور باشید دو برابر هزینه اصلی را پرداخت کنید. بنابراین بهتر هست با این حدس و گمان که بلیط هواپیما در لحظه آخر ارزان‌تر می‌شود، خریدتان را عقب نیندازید، چون ممکن هست برتصویرش اتفاق بیفتد.

 

یکی دیگر از راه‌های به‌صرفه‌تر کـــردن سفرتان، خرید آنلاین بلیط هواپیمهست؛ شما با جستجو و خرید آنلاین بلیط هواپیما، در واقع به همه گزینه‌های بلیط دسترسی دارید،‌ می‌توانید قیمت پروازهای مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین پرواز متناسب با بودجه و مقصد و زمان سفرتان بخرید.

 

گاهی اوقات در خرید آنلاین بلیط هواپیما، با جابجا کـــردن تاریخ سفر در بازه یک یا تعداد روز، می‌توانید بلیط هواپیمای ارزان‌تری پیدا کنید؛ بنابراین اگر خیلی برایتان حیاتی نیست که در یک زمان خاصی سفر کنید،‌ حتما همه پروازها را در بازه یک هفته قبل و بعد از تاریخ موردنظرتان جستجو کنید. 

 

خرید زودتر بلیط هواپیما و خصوصا خرید اینترنتی و آنلاین، به‌جز به‌صرفه‌تر بودن از نظر هزینه، این نیکوی را هم دارد که گزینه‌های انتخابتان افزایش می‌شود؛ در این صورت می‌توانید در همان تاریخ موردنظرتان، پروازهایی با ساعت‌ها و ایرلاین‌های مختلف ببینید و از بینشان بهترین بلیط هواپیما را انتخاب کنید.

 

 

نکتههایی برای رزرو هتل ارزان

برای رزرو هتل در فصل تابستان، بهترین کار این هست که از مدت‌ها قبل به فکر باشید. محل اقامت در سفر، یکی از فاکتورهای تعیین‌کننده در نیکو وبدن سفر هست.

 

حیاتی‌ترین نکته این هست که بدانید کجای منطقه برایتان معقول‌تر هست؛ در این‌صورت به جای اینکه هزینه رفت و آمد زیادی بپردازید، می‌توانید آن هزینه را برای هتل صرف کنید. برای ارزان‌تر انجام گرفتن هزینه هتل، حیاتی‌ترین توصیه این هست که آنلاین جستجو کنید و خودتان هتلتان را رزرو کنید. شما می‌توانید با رزرو هتل به‌صورت آنلاین، گزینه‌های مختلف اقامت در یک منطقه را ببینید، امکاناتشان را با هم مقایسه و بهترین موقعیت مکانی را برای خودتان انتخاب کنید.

 

برای هتل‌های خارجی، بسته به مقصد و تاریخ سفرتان، گاهی جاهای نیکو و ارزان خیلی زود پر می‌شوند. خصوصا اگر زمان سفرتان در تابستان یا با فستیوال‌ها یا کنسرت‌های حیاتی منطقه یکی باانجام گرفت.

 

برای مقصدهای داخلی در عیدها و تعطیلات، طبعا هتل‌های نیکو، زودتر پر می‌شوند، یا باید هزینه افزایشی برای هتل‌های باقی‌مانده پرداخت کنید. برای رزرو هتل، هرچه بین تاریخ رزرو و تاریخ شروع سفرتان فاصله افزایشی باانجام گرفت، برایتان بهتر هست.

 

بعضی از هتل‌ها در زمان‌های خاصی، فقط برای رزروهای آنلاین، تخفیف می‌گذارند؛ اما معمولا تاریخ‌های مشخصی نیستند و فقط با جستجوی افزایش متوجه تخفیفشان می‌شوید که این فقط با رزرو آنلاین هتل امکان‌پذیر هست.

 

چطور با زورق میتوانید ارزانتر سفر کنید؟

زورق یک سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل که در تعداد سال گذشته به‌صورت حرفه‌ای خدمات سفر را به بهترین شکل برای مسافرانش ارائه می‌کند. در سایت زورق می‌توانید از میان پروازهای ۱۰۰۰ ایرلاین معتبر دنیا، بلیط هواپیما بخرید و از میان ۴۰۰ هزار هتل در سراسر دنیا، بهترین محل اقامت را برای خودتان رزرو کنید. از طریق زورق،‌ شما می‌توانید در تعداد دقیقه، پشت میزتان، مراحل انتخاب تا خرید، پرداخت آنلاین، دریافت رسید قطعی خرید و حتی کنسلی آنلاین را انجام دهید.

 

از همه حیاتی‌تر اینکه زورق در معقولت‌های مختلف خصوصا در فصل‌های پرسفر پیشنهادها و تخفیف‌های ویژه‌ای دارد می‌توانید با مراجعه به سایت، در کانال تلگرام زورق عضو شوید و از رویداد داغ تخفیف‌ها بارویداد شوید.

 

به دلیل زیاد بودن و متنوع بودن ایرلاین‌هایی که زورق بلیط هواپیمایشان را در اختیار مسافر قرار می‌دهد، مسافر این امکان را دارد تا قبل از خرید بلیط هواپیما، پروازهای مختلف، با قیمت‌ها و ساعت‌های متفاوت را بررسی و مقایسه کند و در فرصت کافی معقول‌ترین و ارزان‌ترین را انتخاب کند.

 

برای آسان‌تر انجام گرفتن جستجو و انتخاب، در سایت زورق، فیلتر قیمت، ساعت پرواز، قیمت و …. قرار داده انجام گرفته تا مسافر با دقت و سرعت افزایشی همان پروازی که می‌خواهد را در تعداد دقیقه پیدا کند. گاهی رسیدن به مقصد در شب بهتر هست و گاهی احتیاج دارید حتما صبح آنجا باشید.

 

گاهی احتیاج به پروازهای بدون توقف دارید تا زودتر به مقصدتان برسید اما بعضی تایم‌ها بدتان نمی‌آید در منطقهی توقف کنید که ویزای جداگانه هم نمی‌خواهد و آنجا هم یک گشتی بخانومید.

 

بعضی تایم‌ها حاضرید هزینه افزایشی برای بلیط هواپیمایتان پرداخت کنید اما پروازتان امکانات ویژه داشته باانجام گرفت و گاهی هم شرایط پرواز برایتان حیاتی نیست و دنبال ارزان‌ترین پرواز هستید. همه این‌ها را در سایت زورق می‌توانید پیدا کنید.

 

متداوم برای داشتن انتخاب درست، لازم هست هشدارات و جزئیات گزینه‌های مختلف را به‌صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار داشته باشید که زورق برای بلیط هواپیما و رزرو هتل در هر نقطه از دنیا که فکرش را بکنید، این امکان را برایتان فراهم کـــرده هست.

 

به جز خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل، مطالب زورق درباره مقصدهای مختلف در قالب راهنمای سفر رایگانو نکته‌های خرید آنلاین، به مسافران کمک می‌کند تا مقصدشان را بهتر بشناسند و برای هر روز سفرشان ازقبل پلن‌ریزی کنند و برای ورود به یک منطقه ناآشنا، نگران چیزی نباشند.

 

این مطالب به مسافران ایرانی کمک می‌کند تا به سوالات خود پاسخ بدهد و در طول سفر، راهنمای خودشان باشند و نیازی به هیچ لیدر و همراه نداشته باشند.

 

علاوه بر همه این‌ها زورق برای ارزان‌تر و آسوده‌تر انجام گرفتن سفر، برای ویزای بعضی از کشورهای دنیا هم با قیمت خیلی نیکو، به عنوان کارگزار،‌ اقدام می‌کند.

 

اپلیکیشن زورق هم امکان ویژه و تازه‌ای هست که شرکت زورق در اختیار مسافرانش قرار داده و می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از آن هستفاده کنید، پرداخت سریع و آسان داشته باشید و در تایمتان صرفه‌جویی کنید. اپلیکیشن زورق برای سیستم عامل‌های اندروید و IOS در دسترس هست و می‌توانید آن را رایگان دانلود کنید.

 

با وجود پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان از زورق بعد از خرید و در حین سفرتان، هیچ نگرانی نخواهید داشت دلیل که در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید برای هر مشکل یا سوال ضروری با زورق تماس بگیرید و با اطمینان افزایش و خیال آسوده‌تری سفر کنند.

 

خرید بلیط چارتر؛ یک راه دیگر برای سفر ارزان

قیمت بلیط چارتر با توجه به راه پروازی موردنظر شما متفاوت هست؛ اینکه چقدر پرطرفدار باانجام گرفت، یا تاریخ سفرتان که چقدر پررفت‌وآمد باانجام گرفت، در قیمت بلیط هواپیما چارتر تاثیر دارند. معمولا چون بلیط‌های چارتر به‌صورت عمده خریداری می‌شوند، قیمت فروششان نسبت به بلیط‌های سیستمی کاهش هست اما تفاوتش با پرواز سیستمی در این هست که نمی‌شود آن‌ها را کنسل کـــرد.

 

گاهی برای تاریخ‌ها و راههای کم‌طرفدار، یکی دو روز قبل، یا حتی روز پرواز، می‌توانید بلیط هواپیما چارتر را ارزان‌تر از متداوم پیدا کنید.

 

اما گاهی هم در تعطیلات و تاریخ‌های پرطرفدار، ممکن هست دشوار‌تر بلیط چارتر پیدا کنید، به همین دلیل این تنها راه کم کـــردن هزینه سفر نیست. گاهی اوقات مسافران بعد از خرید بلیط چارتر، در فرودگاه متوجه می‌شوند که نامشان در لیست پرواز نیست و شرکت فروشنده بلیط، درباره آن مسئولیتی را به‌عهده نمی‌گیرد.

 

اما زورق، بلیط‌های چارتر را با ضمانت اعتبار می‌فروانجام گرفت؛ یعنی با همان قیمت و با تضمین به‌وجود نیامدن هیچ مشکلی در فرودگاه. درصورت بروز هر مشکلی برای مسافران، زورق برای مسافرانش بدون دریافت هزینه، بلیط‌های جدید صادر می‌کند تا از سفرشان نمانند. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما چارتر داخلی در سایت زورق وجود دارد و شما می‌توانید هر زمانی، برای هر تاریخی، آنلاین خرید کنید.

 

برای سفرهای داخلی

 

شما فقط چمدان ببندید.

 

توزیع رسانه ای توسط : رپورتاژ ادز

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما