در این مطالب آموزشی می‌خواهیم به شما نحوه دانلود آسان ویدیو‌های یوتیوب را با اســتفاده از ربات تلگرام آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

تلگرام یکی از پیام‌رسان‌های محبوب اســت که کاربران زیادی به‌خاطر امکانات ویژه این پیام‌رسان از آن به صورت مدام اســتفاده می‌کنند. عضویت در گروه‌ها و کانال‌های مختلف برای دریافت مطالب مورد نظر، اســتفاده از ربات‌های مختلف برای انجام کارهای مختلف، دو ویژگیاســت که آن را از سایر پیام‌رسان‌ها محبوب‌تر کرده اســت. در این مطالب آموزشی می‌خواهیم به شما نحوه دانلود آسان ویدیو‌های یوتیوب را با اســتفاده از رباتآموزش دهیم.

ربات‌ها در واقع افزونه‌های جانبی هستند که کاربر با آنها از طریق ارســال پیام، فرمان‌های مختلف و درخواســت‌های متفاوت در تعامل هستند. یک ربات معمولاً محتویات مرتبط با خواســته‌های شما را به محض درخواســت، در اختیار شما قرار می‌دهد. برای اســتفاده از خدمات ربات‌ها می‌توانید نام‌ روبات بعد از علامت @ در قسمت جستجو تایپ کنید.  

ربات utubebot@، ربات مربوط به یوتیوب اســت. شما با اســتفاده از این ربات می‌توانید ویدیو مورد نظر خود را از یوتیوب به آسانی دانلود کنید. شما می‌توانید با اســتفاده از این ربات، ویدیوها را به صورت فایل صوتی و یا فایل ویدیویی با فرمت‌های مختلف دریافت کنید.

برای دریافت ویدیو‌های یوتیوب، کافی اســت لینک آن را برای ربات ارســال کنید و فایل ویدیویی و یا صوتی را دریافت کنید. این ربات امکان دانلود ویدئوها با رزولوشن‌های متفاوت و حتی تبدیل خروجی آن‌ها به فایل‌های MP3 را فراهم می‌کند.

برای اســتفاده از این ربات، در بخش جستجو utubebot@ را تایپ کنید. بر روی آن کلیک کنید. بعد از باز شدن پنجره چت، سپس بر روی start کلیک کنید.

در گام بعدی زبان مورد نظر انتخاب کنید.

در مرحله آخر، آدرس لینک ویدیو یوتیوب مورد نظر را برای ربات ارســال کنید.

شما از طریق این ربات، می‌توانید ویدیو‌ی مورد نظر را در یوتیوب جستجو کنید. این کار را از طریق دستور vid@ انجام دهید.

یکی از ویژگی های خوب این ربات پشتیبانی زبان فارسی اســت. این ربات می‌تواند ویدیو‌هایی را دانلود نماید که حجم آنها ۵۰ مگابایت اســت، ویدیو‌هایی با حجم بیشتر را قادر به دانلود نیست.

ربات دیگر یوتیوب درYTAudio_Bot@ اســت. این ربات قادر اســت ویدیو‌های یوتیوب را در فرمت Audio برای شما دانلود نماید. نحوه اســتفاده از ربات مانند ربات utubebot@ اســت.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته دانلود آسان ویدیو‌های یوتیوب با اســتفاده از تلگرام توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما