علیشاه طارمی با انتقاد از صحبتهای پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس، دلایل مهدی طارمی برای جدایی از این تیم را شخصی دانست و تاکید کرد اولویت مهدی برای بازی در تیم اروپایی دلایل شخصی اســت نه جام جهانی روسیه. وی همچنین مبلغ تعیین شده برای صدور رضایتنامه را ناعادلانه خواند و گفت: مگر چقدر پول داده اند که حالا این مبلغ را می خواهند؟

141643 253 درخواســت پرسپولیس از مهدی ناعادلانه اســت

پدر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از تصمیم این باشگاه، مبلغ تعیین شده برای صدور رضایتنامه را ناعادلانه دانست و گفت: متاسفانه مهدی را به ناحق قضاوت می‌کنند.
 
علیشاه طارمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از صحبتهای پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس، دلایل مهدی طارمی برای جدایی از این تیم را شخصی دانست و تاکید کرد اولویت مهدی برای بازی در تیم اروپایی دلایل شخصی اســت نه جام جهانی روسیه. وی همچنین مبلغ تعیین شده برای صدور رضایتنامه را ناعادلانه خواند و گفت: مگر چقدر پول داده اند که حالا این مبلغ را می خواهند؟
 
مشروح صحبتهای علیشاه طارمی در ذیل می آید:

 

 جناب جناب طارمی! مهدی در روزهای گذشته تلاش زیادی برای جدایی از پرسپولیس داشته اســت. دلیل این اصرار برای جدایی چیست؟
– علیشاه طارمی: اول از همه باید بگویم پسرم را ناعادلانه قضاوت می کنند و بعضی از رسانه ها و تعدادی از پیشکسوتان به ناحق حرف می زنند.  هیچکس خبر ندارد که مهدی چه دردسری دارد و به چه دلیل می خواهد از پرسپولیس برود. آنها نمی دانند که در دل مهدی چه می گذرد و به ناحق قضاوت می کنند.
 
 می توانید دلیل شخصی مهدی برای جدایی از پرسپولیس را بگویید؟
 – مهدی دوست ندارد دردسرش را مطرح کند. ما می گوییم نباید در رسانه ها با آبروی افراد بازی کرد. مهدی دوست ندارد دردسرش را بگوید و اگر ایـــران نباشد بهتر اســت. به خاطر همین مورد که نمی توان رسانه ای کرد، قصد دارد از پرسپولیس برود.
 
* یعنی دلیل مهدی برای جدایی از پرسپولیس در ســال جام جهانی، برای بهتر دیده شدن و ترانسفر به تیم های خوب اروپایی نیست؟
– این مورد هم جزو دلایل جدایی مهدی هست ولی اصل مطلب این نیست.
 
 آیا در این روزها با مهدی صحبتی در این خصوص داشته اید؟
– ما با هم تماس داریم. قرار بود مهدی پول رضایتنامه را جور کند و تا امروز وقت دارد. به هر حال یا امروز مهدی رضایتنامه اش را برای اروپا می گیرد و یا به اردوی پرسپولیس به اوکراین می رود.
 
گفته می شود یکی از دوستان مهدی در گمرک برای گرفـــــتن رضایتنامه مهدی در تلاش اســت پول موردنیاز را تهیه کند؟
– مهدی دارد تلاشش را می کند تا پول رضایتنامه را تهیه کند ولی حقش نبود که این مبلغ را برای رضایتنامه تعیین کنند.
 
منظورتان چیست؟
– مهدی زحمت زیادی برای پرسپولیس کشیده اســت. کجای این مبلغ (یک میلیون یورو) برای صدور رضایتنامه مهدی عادلانه اســت؟ پرسپولیس چقدر به مهدی طارمی پول داده اســت که حالا این مبلغ را تعیین کرده؟ آیا این شرط جلوی پیشرفـــــت مهدی را نمی گیرد؟
 
یعنی معتقدید مبلغ تعیین شده از سوی باشگاه ناعادلانه اســت؟
– بله، این درخواســت ناعادلانه اســت. مگر چقدر پول داده اند که حالا می خواهند ۴ میلیارد تومان بگیرند؟
 
در جریان مذاکرات باشگاه با مهدی بوده اید؟
– از قبل صحبت کرده بودند که اگر مهدی بخواهد به اروپا برود، رضایتنامه اش را بدهند ولی قرار نبود مبلغش اینقدر باشد. این مبلغ را احتمالا عمدا تعیین کرده اند که مهدی پشیمان شود.
 
به عنوان سئوال پایانی چه صحبتی با باشگاه و هواداران دارید؟
– خواهش من بخصوص از پیشکسوتان این اســت که بدون اطلاع، قضاوت نکنند. آنها نمی دانند دردسر چیست و همینطوری یک چیزی می گویند. بعضی از پیشکسوتان می گویند بازیکنان قدیمی فلان و بیسار بوده اند. من خودم هم بازیکن قدیمی هستم. ما هم داریم از این حرفها اذیت می شویم.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته درخواســت پرسپولیس از مهدی ناعادلانه اســت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما