زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

مد و مدگرایی همیشه هم‌معنی با زیبایی و طراحی‌های خیره‌کننده نیست، گاهی هم مترادف با طراحی زشت‌ترین‌ها می‌شود، اتفاقی که به تازگی در دنیای مد افتاده اســت و نتیجه آن کفش‌های زشتی شده که شاید بدتان نیاید آن‌ها را بخرید.توما منظورمان از کفش زشت کفشی نیست که شما دلتان نخواهد بپوشید، منظور ما دقیقا یک جفت کفش “زشت” واقعی اســت که حالا به بخشی از مد روز تبدیل شده اســت و البته انتظار نمی‌رود دختران و زنان خوش تیپ آن‌ها را بپسندند

 

اما حقیقت این اســت که شاید فقط به خاطر متفاوت بودن، دلتان بخواهد آن‌ها را بخرید!ســال ۲۰۱۳ بود که در شوی بهاره، برند لوکس «سلین» نوعی صندل برای مدل‌هایش به کار برد که توانست با توافق آرا به عنوان یک کفش کاملا زشت شناخته شود. البته شاید سلین واقعا نمی‌خواســت این اتفاق بیفتد اما بعد از آن، برندهایی از این ایده اســتفاده کردند و با هدف تولید کفش زشت وارد رقابت شدند!

 

1160179622 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

زیبایی کفش‌های زشت
اگر به نظرتان این طور اســت که خریدن کفش های زشتی که تولید می‌شوند به هیچ وجه منطقی نیست، اشتباه می‌کنید! این کفش‌ها نه تنها به فطریقه می‌روند، بلکه قیمتشان هم بالا اســت.توما اما چه چیز باعث می‌شود کفش‌های زشت جایگاهشان را در مد روز حفظ کنند و بر خلاف ظاهرشان دوست داشتنی هم باشند؟اول اینکه برخی از دوستداران مد آن‌ها را فقط برای تفریح می‌خرند و بدشان نمی‌آید یک مدل تازه را که هیچکس هم سراغش نمی‌رود، امتحان کنند.

 

1952760847 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

آن‌ها زنان و دختران جسوری هستند که عاشق خلاقیت داشتن در تیپ‌شان هستند.اما این تنها دلیل برای خرید کفش زنانه ی زشتی که یک برند لوکس تولید کرده اســت، نیست. دلیل دیگر این اســت که این کفش‌های زشت واقعا راحت هستند و همین موضوع هم راهشان را از کت والک‌ها (CatWalks) و ســالن‌های مد به خیابان و زندگی روزمره باز کرده اســت.

 

1252730434 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

یکی از دلایل دیگری که مدل‌ها دلشان می‌خواهد یکی از این کفش‌های زشت اما مد روز را بپوشند، این اســت که این کفش‌ها به اندازه‌ی کافی زشت هستند و دیگر لازم نیست فکر خود را درگیر این کنند که آن را با چه لباسی می‌توان ست کرد. در واقع با هر لباسی که دوست دارید یک جفت از آن‌ها را بپوشید، مطمئن باشید همه چیز به اندازه‌ی کافی زشت اســت!

 

علاوه بر این، یک جفت کفش زنانه ی زشت هیچ گاه از مد نمی‌افتد، چون اصلا هیچ وقت مد نمی‌شود و فقط همراه با سایر لباس‌ها و اکسسوری‌ها در مجموعه‌های مد روز می‌آید و می‌رود.پس اگر برای خریدها و گردش‌های بی اهمیت به یک جفت کفش دم دستی نیاز دارید، شاید این زشت‌های راحت و دوست‌داشتنی انتخاب چندان بد و وحشتناکی هم نباشند.

 

1867499113 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

کفش‌های زشت از کجا به مد روز راه یافتند؟
اولین باری که یک جفت کفش واقعا زشت در یک شوی مد روز دیده شد، صندل طراحی «سلین» بود که کفی خز داشت!بعد از آن برند پرادا صندلی را با سنگ‌های براقی که روی آن دوخته شده بود، طراحی کرد، کفش‌هایی که هم به اندازه‌ی کافی راحت بود و هم زشت.

 

1843487476 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

کفش زنانه دیور
پس از آن دیور (Dior) هم وارد ماجرای طراحی کفش‌های راحت ولی زشت شد و یک جفت کفش راحتی زنانه ی زشت را طراحی کرد که روی آن پر بود از منجوق‌‌دوزی‌های رنگارنگ به شکل گل و بعضی از مدل‌ها آن را با جوراب پوشیده بودند. البته شاید این کفش‌ها خیلی هم به نظرتان زشت نرسد که دلیل آن این اســت که این کفش‌ها نام دیور را به دنبال دارند.

 

1015879198 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

صندل ugg نیم بوت
ســال گذشته در نهایت برند آگ، (UGG) موفق شد صندلی را طراحی کند که لقب زشت‌ترین کفش دنیا را گرفـــــت. یک صندل زشت در دو مدل ساق‌دار و بدون ساق.

 

23903669 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

بهار امســال هم با این مد روز کفش‌های زشت همراه اســت، از کفش‌های لژدار عجیب و غریب گرفـــــته تا صندل پلاســتیکی ساحلی و در راس آن‌ها صندل‌ها و کفش‌های جلوبازی که با جوراب پوشیده می‌شوند.

 

1345350615 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

صندل زنانه مد تابستان ۹۶
اگر فکر می‌کنید این یکی از اصلی‌ترین قوانین مد اســت که نباید صندل و کفش جلوباز را با جوراب پوشید پس بهتر اســت یک بار دیگر به عنوان این مطلب نگاه کنید، قرار نیست در این مد روز چیز زیبایی ببینید.

 

2048129065 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

صندل‌هایی که با جوراب پوشیده شده بودند در تمام نمایش‌های مد بهار ۲۰۱۷ دیده می‌شدند، از مجموعه بهار ژیوانشی با صندل زردی که زیر آن یک جفت جوراب قهوه‌ای پوشیده شده بود تا بوت‌هایی که با ترکیب جوراب‌های بلند و صندل‌های بندی ساخته شده بودند.

 

صندل زنانه با جوراب

 

535069964 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

زشت ترین مد روز دنیا؛ کفش های عجیب و زشت دلبر !زشت ترین مد روز دنیا؛ کفش های عجیب و زشت دلبر !برای همراه شدن با این مد هم چندان نیازی نیست که ازخودتان بپرسید کدام جوراب را می‌توانید با یک صندل زنانه بپوشید، همه چیز به خلاقیت مربوط می‌شود. پس اگر تصمیم دارید با مد روز کفش‌های عجیب و غیر متعارف همراه شوید، با خلاقیت خودتان و آزادانه جورابی را که با صندلتان می‌پوشید، انتخاب کنید.

 

79244429 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

1693252520 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

66483547 irannaz com زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته زشت ترین و مسخره ترین مدهای روز دنیا (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما