1295371 951 فیلمی که ابهامات فوت کیارستمی را طریقهن می کند

سینما سینما: بهمن کیارستمی فرزند فیلمساز سرشناس عباس کیارستمی٬ با انتشار سندی اعلام کرد فیلمی از لاپاروسکوپی کیارستمی موجود اســت که می‌تواند ابهامات مربوط به قصور پزشکی را در پرونده پزشکی این فیلمساز برطرف کند.

در آستانه یک ســاله شدن وداع با کیارستمی بهمن فرزند دوم این سینماگر٬ از وجود فیلمی خبر داده اســت که در آن نتیجه لاپاروسکوپی قابل مشاهده اســت. این فیلم به عنوان سندی می‌تواند در دست کارشناسان قرار گیرد و طریقهن کند آنچه در مورد بیماری کیارستمی ادعا شده٬ صحت داشته یا خیر. همچنین این فیلم می‌تواند نشان دهد٬ با توجه به نتیجه درمان این فیلمساز٬ آیا در روند درمان او قصور پزشکی رخ داده اســت یا نه؟

به نظر می‌رسد سندی که بهمن به تازگی رو کرده٬ می‌تواند پاسخ پرسشی باشد که در یک ســال گذشته ذهن بسیاری از دوستداران این سینماگر مطرح را درگیر کرده اســت.

عباس کیارستمی چهاردهم تیرماه ســال ۱۳۹۵ بعد از نزدیک پنج ماه بیماری از دنیا رفـــــت. بلافاصله بعد از درگذشت او٬ به درخواســت خانواده این فیلمساز پرونده پزشکی او مورد بررسی قرار گرفـــــت و اخباری که در این مدت از این پرونده منتشر شده٬ مورد توجه گسترده رسانه‌ها قرار گرفـــــته اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته فیلمی که ابهامات فوت کیارستمی را طریقهن می کند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما