هموند خیلی خوش‌شانس بود، چراکه پیش از آتش گرفـــــتن خودرو، هوشیار بود و از ماشین بیرون آمد. او با اورژانس هوایی به نزدیک‌ترین بیمارستان محل منتقل شد.

137443 947 ماجرای تصادف ریچارد هموند چیست؟

 

از قدیم هم گفته‌اند که تصادف فقط یک لحظه اســت. در آن لحظه بسیاری از پارامترها دست به دست هم می‌دهند تا اتفاق تلخ و ناگوار پیش بیاید

 

به نقل مجله دیجی کالا، کم‌تر از ۱۰ روز پیش، خبری منتشر شد که ریچارد هموند، مجری اسبق تاپ‌گیر و فعلی برنامه گرندتور، با کانسپت ریماک وان، یکی از خودروهای مورد بررسی در برنامه به دره افتاد. این خبر بدی برای کادر برنامه گرندتور، تیم شرکت ریماک، طرفداران هموند و همه علاقمندان دنیای خودرو بود. هموند خیلی خوش‌شانس بود، چراکه پیش از آتش گرفـــــتن خودرو، هوشیار بود و از ماشین بیرون آمد. او با اورژانس هوایی به نزدیک‌ترین بیمارستان محل منتقل شد.

 

137445 944 ماجرای تصادف ریچارد هموند چیست؟ 

 

 حال ریچارد چطور اســت؟

حال ریچارد در مجموع خوب اســت اما نه خیلی! همان‌طور که جرمی کلارکسون با خنده گفت متاسفانه حال ریچارد خوب اســت ولی حقیقت این ماجرا این اســت که او بعد تصادف از ناحیه زانو صدمه زیادی دیده و شاید به همین خاطر، ضبط و پخش برنامه به تاخیر بیفتد. ریچارد در حال حاضر تحت درمان و مراقبت اســت.

 

137446 893 ماجرای تصادف ریچارد هموند چیست؟ 

 

دلیل تصادف چه بود؟
از قدیم هم گفته‌اند که تصادف فقط یک لحظه اســت. در آن لحظه بسیاری از پارامترها دست به دست هم می‌دهند تا اتفاق تلخ و ناگوار پیش بیاید؛ از هوشیاری کم برای به دست گرفـــــتن کنترل به موقع خودرو گرفـــــته تا سرعت بالا خودرو یا نقص فنی. ریماک کانسپت وان، یک خودرو جدیدی اســت و هنوز به مرحله اطمینان ۱۰۰ نسبت برای تولید و عرضه نرسیده، شک و گمان‌های زیادی از بابت نقص فنی خودرو وجود دارد. علل خصوص ماشین‌بازها باوردارند که هموند یک تست درایور حرفه‌ای اســت نه یک ناشی. از آن‌جایی که این خودرو آتش گرفـــــته و شناسایی مدرک واقعی دال بر صحت موضوع نقص فنی تبدیل به یک معضل شده اســت. اما نمی‌توان بدون مدرک کافی دلیل تصادف را دوش شرکت سازنده انداخت.

 

137444 845 ماجرای تصادف ریچارد هموند چیست؟ 

 

ماشین ریچارد پرواز کرد!
همان‌طور که این شرکت در خصوص صحبت‌ مردم در مورد دردسر کانسپت وان در پروفایل فیس‌بوک اعلام کرد که خودرو به دره افتاد؟ سرعتش مثلا ۶۶ کیلومتر بر ساعت بود؟ این خودرو از ارتفاع ۱۰۰ متری به اندازه ۳۰۰ متر به جلو پرت شد! این خودرو بعد این پرواز، به آسفالت خورد، از ارتفاع ۱۰ متری به پایین افتاد و آن‌جا آتش گرفـــــت. پس نمی‌توان در مورد سرعت این خودرو نظری داد. پس نمی‌توان در مورد علت تصادف را بدون داشتن مدرکی معتبر به گردن ریماک انداخت. شاید هر دو دردسر قفل شدن چرخ‌های خودرو و رانندگی با سرعت بالا ریچارد باعث این اتفاق تلخ شده، به همین دلیل تا طریقهن شدن دلیل قطعی این حادثه باید کمی صبر کنیم.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ماجرای تصادف ریچارد هموند چیست؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما