1295664 451 معنوی‌نژاد بر سر دو راهی!

خبرگزاری فارس: در حالی که بسیاری از رسانه های داخلی و خارجی خبر از لژیونر شدن معنوی نژاد می دهند، اما هنوز قرارداد این بازیکن با هیچ تیمی نهایی نشده اســت.

 امروز خبری در رسانه های داخلی و خارجی پیچید و منتشر شد که جواد معنوی‌نژاد، ملی‌پوش تیم والیبال پیکان تهران به صورت رسمی به تیم «بلو والی ورونا» در سری A ایتالیا پیوست و قرارداد یک ســاله خود را به این تیم ثبت کرد.

پیمان اکبری، سرمربی تیم ملی والیبال پیکان و مربی تیم ملی ایـــران هم درخصوص این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: ظاهراً توافقات صورت گرفـــــته و جواد برای فصل آینده راهی ایتالیا می شود.

همچنین امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایـــران هم در این مورد اظهار داشت: فکر می کنم کار جواد با ورونا تمام شده، اما بهتر اســت برای کسب اطلاعات بیشتر با خودش صحبت کنید.

این روزها رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان در کشور جمهوری چک در حال برگزاری اســت و بسیاری از ایجنت های والیبال خود را به این کشور رسانده اند تا ستاره های جوان والیبال را شناسایی و راهی تیم های مطرح کنند. یکی از این ایجنت ها که صربستانی اســت و اتفاقاً سابقه همکاری بسیار زیادی هم با والیبال ایـــران دارد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد آخرین وضعیت جواد معنوی نژاد برای حضور در ورونا تصریح کرد: صبحت های اولیه مطرح شده اســت. گربیچ، سرمربی تیم ورونا که از دوستان نزدیک من اســت خواهان جذب جواد اســت.

این ایجنت والیبال که واسط  یکی از بزرگترین نقل و انتقالات والیبال ایـــران به اروپا هم بوده اســت، تصریح کرد: واقعیت این اســت که هنوز توافقی بین طرفین صورت نگرفـــــته اســت. آنها هنور نتوانستند سر مسائل مالی به جمع بندی برسند. ضمن اینکه جواد چند پیشنهاد دیگر هم دارد که در حال بررسی آنها هم هست. البته بازیکنان دیگری هم از ایـــران هستند که مدنظر چند باشگاه اروپایی قرار گرفـــــته اند، اما کلاً بازیکنان ایـــرانی گران قیمت هستند و کار برای انتقال آنها سخت اســت.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که سرانجام تکلیف ستاره والیبال ایـــران چه خواهد شاید فصل آینده شاهد حضور دریافت کننده ایـــرانی در لیگ ایتالیا باشیم، اما باید دید این هیاهوی رسانه ای آن هم در زمانی که هنوز اتفاقی رخ نداده به چه علت بوده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته معنوی‌نژاد بر سر دو راهی! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما