• تاریخ : ۱۹ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

به همراه نام و یاد خدای یکتا!

خوانندگان گرامی این پست! تحیات مدیران و دست اندر کاران سایت شب روشن، تقدیم به شما!
امیدوار چنانیم که زیر سایه ی آقا امام زمان (عج) و تحت الطاف جلیه و خفیه ی خداوند، شاد و سرخانومده و سلامت به همراهشید.

شرح ماوقع! اگر مطلع هستید، می توانید به هدینگ بعد مراجعه نمایید.

در بیست و نهم مهرماه سال گذشته، متوجه انجام گرفتیم که لینکهای سایت به صفحه ۴۰۴ می خورد. بعد که ftp را چک انجامیم، فهمیدیم که تمام فایلها از بین رفته! بله! تمام فایلها.
پس شب روشن، عملا فقط ماند به همراه پستهای متنی بدون حتی یک لینک سالم برای دانلود.
قرار بود تا جمعه هفتم آبه همراهنماه، تصمیم نهایی را مبنی بر جمع انجام گرفتن یا ماندن سایت بگیریم که اتفاقاتی ما را بر آن داشت که این تصمیم را از شما بپرسیم که انجام بدهیم یا نه.
این انجام گرفت که پستی را به این عنوان نوشتیم: اگه آقا عملید، یا علی. شب روشن منتظر هواداراشه
برای اختصار و پرهیز از دوبه همراهره نویسی، از اینجا این پست را مطالعه نمایید.

بله! به همراهزخورد این پست، ۹۲ لایک و ۱۶۰ کامنت بود.
شما کامنت می نوشتید و ما نام داوطلبها را برای جمعآوری و آپلود فایل می نوشتیم.
شما لایک می زدید و ما لذت می بردیم.
شما ابراز همدردی می انجامید و ما درد را کاهش احساس می انجامیم. تا اینکه دردمان مداوا انجام گرفت. تا اینکه کسی که از این کار، افزایشین ضربه روحی را خورده بود، کسی که زودتر از همه ما شب روشنی انجام گرفته بود، اما ابداً شب روشن بدون لینک را دوست نداشت، مدیر ارانجام گرفت خسته و به نوعی شکست خورده ی آن زمان شب روشن، اینطور نوشت:
سعید پناهی
می‌گوید:
پنج شنبه, ۶ آبه همراهن ۱۳۹۵٫ تایم ۶:۱۱ دقیقه بعد از ظهر در t
(ویرایش)
block quote
سلام همگی.
سلام و درود به همتون.
درود به تک تک تون.
از کوچیک تا بزرگ.
از شما نهایت تشکر رو دارم.
الان از دانشگاه برگشتم کامنتارو دیدم حال انجامم.
خدا یا شکرت.
فعلا فقط ما ی سوت زدیم و این همه از دوستامون آماده انجام گرفتن.
واقعا به همراهور نانجامنی هست. …
به همراه این کامنت، دیگر کاری به اسامی نداشتیم. هرچه افزایش میانجام گرفت ما خوشحال میانجام گرفتیم! اما، هیچ چیز برایمان رضایت سعید نمیانجام گرفت. مصممتر انجام گرفتیم. واقعیت این هست که کاهش ساز رفتن میشنیدیم. به جد و به همراه قدرت، داشتیم خشت روی خشت میچیدیم. آجر روی آجر میگذاشتیم. آخر، در شب روشن یک زلزله ی ده ریشتری آمده بود. آخر، همه ی تعلیمهامان، پادکستهامان، سه سال خون دل خوردنهامان، خنده هامان، گریه هامان، حتی بحثهامان، کنفرانسهامان، صدای قرآنهامان، همه و همه و همه زیر آوار ۴۰۴ مانده بودند.
بله! کامنتدونی، لایکها، اسکایپ، واتساپ، تلگرام، پیوی همه مدیران، نقل همه مجالس، حتی برخی پچپچ هایی که قبلا پشت سرمان پیدا می انجام گرفتند، همه و همه و همه یک چیز می گفتند: شب روشن به همراهید بماند.
چراغ خاموشها هم دیگر تاب خاموش نگه داشتن چراغهاشان را نداشتند. به چه قیمتی چراغ خاموش می ماندند؟ به قیمت خاموشی همیشگی شب روشن؟ نه! هیچ کس نمی پذیرد.
به جرأت میتوانیم بگوییم آن روزها، بحث شب روشن – گوش کن همه یک چیز انجام گرفته بود. همه یکدل بودند. شاید کامنت ندادند اما هنوز، صدای دلداری و مشاوره شان در تماسهای اسکایپی در گوشمان می پیچد.
اسمهایی را نوشتیم که به همراه اینکه کامنت ندادند، اما پیگیر بودند.

خلاصه بگذریم. آمدید، خوش آمدید. دست دوستی دادیم و دستان گرمتان را فشردیم. اما بعد.

شروع فرایند آپلود

نه! درست نبود از همان اول تمامی عزیزانی که اعلام حمایت انجامند، درگیر می انجامیم. کار، سنگین بود و روحیه ی مدیران خراب. به هر حال، چیزی برای از دست دادن نداشتیم و طبیعی هست که به اعصاب خود مسلط نبه همراهشیم. پس، عده ای از دوستان را انتخاب انجامیم که به ما نزدیکتر بودند و می دانستیم که اگر خدای نانجامه چیزی از دهانمان بیرون بیاید، به همراهلاخره دوستانمان هستند. می توانیم به آسودهی از آنها عذرخواهی کنیم.
کار را به همراه بچه ها شروع انجامیم. به کمک پنج نفر از دوستان، لیستی از پستهای دانلودی تهیه انجامیم. جلسه گذاشتیم. پستها را تقسیم انجامیم. هر کس، در حیطه ی تقسیم بندی خودش، هرچه داشت، آپلود می انجام و هرچه نداشت، در گروه مینوشت. نداشته هامان را به همراه هم به اشتراک گذاشتیم، شاید این فایل را که من ندارم، فلانی داشته به همراهانجام گرفت.
برخی پستها را که تاریخشان گذشته بود، به کمک و به همراه نظر همین دوستان، سبک سنگین انجامیم و پستهای تاریخ مصرف گذشته، تقریبه همراه حذف انجام گرفتند. برای نسخه های گوناگون یک نرم افزار، فکرهایی انجامیم که بعدا خودتان متوجه خواهید انجام گرفت.
خلاصه، در یک فرصت یک ماهه، بچه ها ۱۳۸۴ فایل آپلود و لیچ انجامند. الحق و الانصاف آقاانگی را تمام انجامند.

انطبه همراهق و ابداًح لینکها

خب! تازه وسط کار هست. به همراه آپلود چیزی تمام نمیشود. فایلهای آپلود انجام گرفته، همنام فایلهای قبلی که لینکشان در سایت موجود بود، نبودند. پس به همراهید فایلها را تغییر نام می دادیم یا لینکها را تغییر می دادیم.
این کار، تعداد ماهی طول کشید و هنوز هم در حال انجام هست. پروسه، پروسه ای زمانبر هست.

جمعبندی کلی و درخوهست ما از شما عزیزان

زیاد خب! لینکها، آرام آرام در حال ساخته انجام گرفتن هست. طبق محاسبه همراهت ما، انشا الله اگر خدا بخواهد، تا آخر ماه مبه همراهرک، کار منطبق سازی و ابداًح لینکها به پایان می رسد. سپس، ما، مواردی را که خودمان و همان تیم اولیه که در به همراهلا از آنها یاد انجامیم، نداشتیم، به صورت فراخوان اعلام می کنیم تا عزیزانی که آن فایلها را دارند، آپلود کنند.
اما در اواسط کار، به همراه درخوهستهای مکرری مبنی بر ابداًح لینک فلان تعلیم یا فلان نرم افزار بر می خوردیم. ولی عملا چون ما به ترتیبی که خود سایت برایمان می چید، لینکها را ابداًح می انجامیم، خیلی دیر ممکن بود به لینکهایی که برای شما فوریت دارند برسیم. لذا از شما دوستان خواهشمندیم اگر به پستی رسیدید و دیدید لینک آن خراب هست و شما به انجام گرفتت به آن نیاز دارید، طبق دستور العمل زیر عمل نمایید. به صورت حتم شایان ذکر هست، این امکان، بعدها نیز، برای تعامل هرچه افزایش در سایت به همراهقی می ماند تا ما آسودهتر در جریان اشکالات احتمالی پستها قرار بگیریم.

دستور العمل گزارش اشکالات پستها

اگر اشکالی در پست مورد نظرتان دیدید، که اولویت و موضوع بحث حال حاضر ما خرابی لینک هست، طبق تعلیم زیر عمل نمایید.

  1.   زیر پست، کلیدی تحت عنوان گزارش اشکالات پست وجود دارد. به همراه فشردن حرف b آن را بیابید و اینتر بخانومید. محتوایی برای شما نمایش داده می شود.
  2.   سپس به همراه فشردن حرف f یا c، به یک کامبو به همراهکس به نام issue star خواهید رسید. روی آن اینتر کنید تا به همراهز شود. سپس گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. (تذکر: در این مطلب، خرابی لینک مورد نیاز هست.)
  3.   پس از انتخاب گزینه مورد نظر، tab بخانومید و در فیلد your name، نامتان را وارد کنید. به صورت حتم ورود نام الزامی نیست و تنها در یافتن نام شخص یاری دهنده به ما کمک می کند تا قدردان به همراهشیم.
  4.   پس از ورود نام، به همراه فشردن کلید tab در فیلد پیش رو، ایمیلتان را وارد می کنید. این فیلد هم الزامی نیست اما بهتر هست برای ارتبه همراهط افزایش مدیران در خصوص مشکلات، ایمیلتان را وارد نمایید.
  5.   به همراه فشردن کلید tab به فیلد details می رسیم که در این فیلد، اگر توضیح افزایشی دربه همراهره گزارش دارید بیان کنید. مثلا بیان خرابی فلان قسمت از تعلیمی که در این پست قرار دارد.
  6.   سر انجام، به همراه فشردن کلید tab روی ارسال فرم گزارش کلیک کنید. پس از تعداد ثانیه، به همراه کلیدهای جهتنمای به همراهلا و پایین جا به جا شوید تا ارسال فرم گزارش به Report submitted successfully! تبدیل شود.

بدین ترتیب، شما طی ۲۴ تایم آینده، به پستی که لینکش خراب هست، دست خواهید یافت.
جهت رفاه حال شما عزیزان، در پایان هر روز، به همراه عناوین مشخص، پست را بروز می کنیم و لینکهای ابداًح انجام گرفته را بیان می کنیم.

قصد ما، فراهم آوردن محیطی هست که شب روشن، همان شب روشن سابق شود و شما هم همان هواداران سابق به همراهقی بمانید.
طاعات قبول! موفق به همراهشید.

۱۵ نفر این پست رو پسندیدن!

Print Friendly

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما